Death In Fire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metal&Rock dinleyenlerin buluşma yeri

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Metal Türleri Uyarlama

YazarMesaj
MichaelAmott
Admin
Admin
MichaelAmott

Metal Türleri Uyarlama Empty
MesajKonu: Metal Türleri Uyarlama   Metal Türleri Uyarlama I_icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 10:16 pm

death metal
“sabah uyandım annemi doğradım, babamı doğradım, bakkala gittim bakkalı doğradım. Mutluyum huzurluyum… “

doom metal
“sabah düşümde annemi doğradım, babamı doğradım, bakkala gittim bakkalı doğradım. bu yuzden bunalımdayım”

gothic metal
“sabah uyandim ne göreyim annem dogranmış, babam dogranmış, bakkala gittim o da dogranmış bu yuzden şüpheliyim karamsarım..”

black metal
“sabah uyanamadım. hala uyuyorum umarım annem, babam, bakkal doğranmıştır. bu yuzden zevk alırım “

trip hop metal
“sabah uyan, valideyi kes, pederi kes, bakkalın suçu yok, bu yuzden trip yapiyorum hopluyorum. “

thrash metal
“sabah uyandım annemi babamı kesmişler.Cesetlerini yedim. Bakkala gittim onu da doğramışlar bağırsaklarını deşip tecavüz ettim…”
veya "sabah uyandım annemi babamı kesmişler.bir küfür saydırdım ve yoluma devam ettim.Sigara almaya bakkala inmiştim ki bakkalı da öldürmüler.shittt!şimdi nerden sigara bulucam bn"

heavy metal
“sabah uyandım annemi babamı bakkalı kesmişler… Kimin umrunda ben Maiden dinleyip biramı içerim…
uyku mu? sktiret. annem mi? amaan, babam mi? hic sevmezdim. bakkal mi? dukkanini da soymuşlarmi. “

power metal
“uyanmaz olaydim, annemi dogramislar, babami dogramislar, tavernayi dagitmislar, bu yuzden kını kılıcı alıp öç almaya gideyim… “

progressive metal:
“sabah uyandım annem ağlıyo, babam aldatmış. bakkala gittim meğer gerçek babammış. akşam uyandım hepsi rüyaymış, ama artık daha olgunum “
https://deathinfire.yetkin-forum.com

Metal Türleri Uyarlama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Açıklamalı Metal Türleri
» En İyi 100 Rock&Metal Vokalisti
» Metal Grup Adlarının Anlamları
» Sizce Metal Tarihine Damgasını Vurmuş 10 Parça
» Ana Başlıklar Olarak Metal Kültürü Alıntıyla Cevap Ver